Držák VDI 30 radiální obrácený pravý, krátký B3.D30.H20 (1115P)
APX_B3.D30.H20
Parametry
Rozměr 30
Popis
Vlastnosti a použití VDI držáku radiálního obráceného pravého, krátkého B3.D30.H20:
ParametrHodnotaJednotky
VDI držák radiální obrácený pravý krátký B3 D30 H20
d1 30 mm
a 40 mm
a1 22 mm
b 70 mm
b1 10 mm
b2 35 mm
h1 20 mm
h2 16 mm
h3 38 mm
h4 35 mm