Fréza s VBD ODMT ⌀ 125 mm, čelní válcová nástrčná 8-břitá - AKKO (AFM43C-OD0605-D125-B40-Z08)
AFM43C-OD0605-D125-B40-Z08
Nový výrobek
Délka: 63 mm;
Průměr frézy: 125 mm;
Průměr stopky: 40 mm;
Typ břitové destičky: ODMT;
Úhel břitové destičky: 43°;
Počet břitových destiček: 8 ks;
Parametry
Průměr upínací 40 mm
Počet břitů 8
Průměr 125 mm
Tvar destičky ODMT
Popis
Vlastnosti a použití frézy s VBD ODMT 125 mm, čelní válcová nástrčná 8-břitá:
  • Řezné destičky s 8 řeznými hranami: ODMT
  • Frézovací hlavu upevníme imbusovým šroubem ve frézovacím trnu
  • Pro použití v konvenčních a CNC obráběcích strojích
Vyměnitelné břitové destičky jsou prodávány samostatně na jednotlivé kusy.
Technické informace:
ParametrHodnotaJednotky
Fréza nástrčná čelní 43°
D 125 mm
Z 8 mm
d 40 mm
L 63 mm
a 4 mm