Fréza s VBD APKT ⌀ 63 mm, čelní válcová nástrčná 4-břitá - AKKO (AFM75-AP16-D063-A22-Z04-H)
AFM75-AP16-D063-A22-Z04-H
Nový výrobek
Délka: 40 mm;
Průměr frézy: 63 mm;
Průměr stopky: 22 mm;
Typ břitové destičky: APKT;
Úhel břitové destičky: 75°;
Počet břitových destiček: 4 ks;
Parametry
Průměr upínací 22 mm
Počet břitů 4
Průměr 63 mm
Tvar destičky APKT
Popis
Vlastnosti a použití frézy s VBD APKT 63 mm, čelní válcová nástrčná 4-břitá:
  • Řezné destičky s 8 řeznými hranami: APKT
  • Frézovací hlavu upevníme imbusovým šroubem ve frézovacím trnu
  • Pro použití v konvenčních a CNC obráběcích strojích
Vyměnitelné břitové destičky jsou prodávány samostatně na jednotlivé kusy.
Technické informace:
ParametrHodnotaJednotky
Fréza nástrčná čelní 43°
D 63 mm
Z 4 mm
d 22 mm
L 40 mm
a 6 mm
Počet VBD 4
Katalogové číslo AFM75-AP16-D063-A22-Z04-H
Sada obsahuje:
  • Frézovací hlava - 1 ks
  • Klíč - 1 ks
Příslušenství:
Typ plátkůŠroub k VBDKlíč TorxUpínací šroub
APKT 4015-M4x11 80-T15 2508-M10x30
Příslušenství
Kužel vnější: DIN40 (DIN69871); Průměr upínací: 22 mm; Délka: 55 mm;
Kužel vnější: ISO30 (DIN2080); Upínací průměr: 22 mm; Délka: 38 mm;
Kužel vnější: ISO40 (DIN2080); Upínací průměr: 22 mm; Délka: 52 mm;