Fréza s VBD APKT ⌀ 100 mm, čelní válcová nástrčná 6-břitá - AKKO (AFM75-AP16-D100-A32-Z06-H)
AFM75-AP16-D100-A32-Z06-H
Nový výrobek
Délka: 50 mm;
Průměr frézy: 100 mm;
Průměr stopky: 32 mm;
Typ břitové destičky: APKT;
Úhel břitové destičky: 75°;
Počet břitových destiček: 6 ks;
Parametry
Průměr upínací 32 mm
Počet břitů 6
Průměr 100 mm
Tvar destičky APKT
Popis
Vlastnosti a použití frézy s VBD APKT 100 mm, čelní válcová nástrčná 6-břitá:
Fréza nástrčná čelní 43°
D 100 mm
Z 6 mm
d 32 mm
L 50 mm
a 6 mm
Počet VBD 6
Katalogové číslo AFM75-AP16-D100-A32-Z06-H
APKT 4015-M4x11 80-T15 2514-M16x35
Příslušenství
Kužel vnější: DIN40 (DIN69871); Průměr upínací: 32 mm; Délka: 60 mm;
Kužel vnější: ISO40 (DIN2080); Upínací průměr: 32 mm; Délka: 52 mm;