Fréza s VBD APKT ⌀ 125 mm, čelní válcová nástrčná 7-břitá - AKKO (AFM75-AP16-D125-A40-Z07-H)
AFM75-AP16-D125-A40-Z07-H
Nový výrobek
Délka: 63 mm;
Průměr frézy: 125 mm;
Průměr stopky: 40 mm;
Typ břitové destičky: APKT;
Úhel břitové destičky: 75°;
Počet břitových destiček: 7 ks;
Parametry
Průměr upínací 40 mm
Počet břitů 7
Průměr 125 mm
Tvar destičky APKT
Popis
Vlastnosti a použití frézy s VBD APKT 125 mm, čelní válcová nástrčná 7-břitá:
Fréza nástrčná čelní 43°
D 125 mm
Z 7 mm
d 40 mm
L 63 mm
a 6 mm
Počet VBD 7
Katalogové číslo AFM75-AP16-D125-A40-Z07-H
APKT 4015-M4x11 80-T15
Příslušenství
Kužel vnější: DIN40 (DIN69871); Upínací průměr: 40 mm; Délka: 60 mm;
Kužel vnější: ISO40 (DIN2080); Upínací průměr: 40 mm; Délka: 52 mm;