Fréza s VBD APKT ⌀ 40 mm, čelní válcová nástrčná 5-břitá - AKKO (AFM90-AP10-D040-A16-Z05-H)
AFM90-AP10-D040-A16-Z05-H
Nový výrobek
Délka: 40 mm;
Průměr frézy: 40 mm;
Průměr stopky: 16 mm;
Typ břitové destičky: APKT;
Úhel břitové destičky: 90°;
Počet břitových destiček: 5 ks;
Parametry
Průměr upínací 16 mm
Počet břitů 5
Průměr 40 mm
Tvar destičky APKT
Popis
Vlastnosti a použití frézy s VBD APKT 40 mm, čelní válcová nástrčná 5-břitá:
  • Řezné destičky: APKT
  • Frézovací hlavu upevníme imbusovým šroubem ve frézovacím trnu
  • Pro použití v konvenčních a CNC obráběcích strojích
Vyměnitelné břitové destičky jsou prodávány samostatně na jednotlivé kusy.
Technické informace:
ParametrHodnotaJednotky
Fréza nástrčná čelní 90°
D 40 mm
Z 5
d 16 mm
L 40 mm
a 10 mm
Počet VBD 5
Katalogové číslo AFM90-AP10-D040-A16-Z05-H
Sada obsahuje:
  • Frézovací hlava - 1 ks
  • Klíč - 1 ks
Příslušenství:
Typ plátkůŠroub k VBDKlíč TorxUpínací šroub
APKT 3008-M2,5x6 80-T08 2506-M8x30
Příslušenství
Kužel vnější: DIN40 (DIN69871); Upínací průměr: 16 mm; Délka: 55 mm;
Kužel vnější: ISO30 (DIN2080); Průměr upínací: 16 mm; Délka: 41 mm;
Kužel vnější: ISO40 (DIN2080); Upínací průměr: 16 mm; Délka: 52 mm;