Fréza s VBD APKT ⌀ 63 mm, čelní válcová nástrčná 7-břitá - AKKO (AFM90-AP10-D063-A22-Z07-H)
AFM90-AP10-D063-A22-Z07-H
Nový výrobek
Délka: 40 mm;
Průměr frézy: 63 mm;
Průměr stopky: 22 mm;
Typ břitové destičky: APKT;
Úhel břitové destičky: 90°;
Počet břitových destiček: 7 ks;
Parametry
Průměr upínací 22 mm
Počet břitů 7
Průměr 63 mm
Tvar destičky APKT
Popis
Vlastnosti a použití frézy s VBD APKT 63 mm, čelní válcová nástrčná 7-břitá:
Fréza nástrčná čelní 90°
D 63 mm
Z 7
d 22 mm
L 40 mm
a 10 mm
Počet VBD 7
Katalogové číslo AFM90-AP10-D063-A22-Z07-H
APKT 3008-M2,5x6 80-T08 2508-M10x30
Příslušenství
Kužel vnější: DIN40 (DIN69871); Průměr upínací: 22 mm; Délka: 55 mm;
Kužel vnější: ISO30 (DIN2080); Upínací průměr: 22 mm; Délka: 38 mm;
Kužel vnější: ISO40 (DIN2080); Upínací průměr: 22 mm; Délka: 52 mm;