Fréza s VBD APKT ⌀ 100 mm, čelní válcová nástrčná 9-břitá - AKKO (AFM90-AP10-D100-A32-Z09-H)
AFM90-AP10-D100-A32-Z09-H
Nový výrobek
Délka: 50 mm;
Průměr frézy: 100 mm;
Průměr stopky: 32 mm;
Typ břitové destičky: APKT;
Úhel břitové destičky: 90°;
Počet břitových destiček: 9 ks;
Parametry
Průměr upínací 32 mm
Počet břitů 9
Průměr 100 mm
Tvar destičky APKT
Popis
Vlastnosti a použití frézy s VBD APKT 100 mm, čelní válcová nástrčná 9-břitá:
Fréza nástrčná čelní 90°
D 100 mm
Z 9
d 32 mm
L 50 mm
a 10 mm
Počet VBD 9
Katalogové číslo AFM90-AP10-D100-A32-Z09-H
APKT 3008-M2,5x6 80-T08 2514-M16x35
Příslušenství
Kužel vnější: DIN40 (DIN69871); Průměr upínací: 32 mm; Délka: 60 mm;
Kužel vnější: ISO30 (DIN2080); Upínací průměr: 32 mm; Délka: 50 mm;
Kužel vnější: ISO40 (DIN2080); Upínací průměr: 32 mm; Délka: 52 mm;