Fréza s VBD APKT ⌀ 100 mm, čelní válcová nástrčná 8-břitá - AKKO (AFM90-AP16-D100-A32-Z08-H)
AFM90-AP16-D100-A32-Z08-H
Nový výrobek
Délka: 50 mm;
Průměr frézy: 100 mm;
Průměr stopky: 32 mm;
Typ břitové destičky: APKT;
Úhel břitové destičky: 90°;
Počet břitových destiček: 8 ks;
Parametry
Průměr upínací 32 mm
Počet břitů 8
Průměr 100 mm
Tvar destičky APKT
Popis
Vlastnosti a použití frézy s VBD APKT 100 mm, čelní válcová nástrčná 8-břitá:
Fréza nástrčná čelní 90°
D 100 mm
Z 8
d 32 mm
L 50 mm
a 16 mm
Počet VBD 8
Katalogové číslo AFM90-AP16-D100-A32-Z08-H
APKT 4015-M4x11 80-T15 2514-M16x35
Příslušenství
Kužel vnější: DIN40 (DIN69871); Průměr upínací: 32 mm; Délka: 60 mm;
Kužel vnější: ISO30 (DIN2080); Upínací průměr: 32 mm; Délka: 50 mm;