Fréza s VBD APKT ⌀ 160 mm, čelní válcová nástrčná 10-břitá - AKKO (AFM90-AP16-D160-C40-Z10)
AFM90-AP16-D160-C40-Z10
Nový výrobek
Délka: 63 mm;
Průměr frézy: 160 mm;
Průměr stopky: 40 mm;
Typ břitové destičky: APKT;
Úhel břitové destičky: 90°;
Počet břitových destiček: 10 ks;
Parametry
Průměr upínací 40 mm
Počet břitů 10
Průměr 160 mm
Tvar destičky APKT
Popis
Vlastnosti a použití frézy s VBD APKT 160 mm, čelní válcová nástrčná 10-břitá:
Fréza nástrčná čelní 90°
D 160 mm
Z 10
d 40 mm
L 63 mm
a 16 mm
Počet VBD 10
Katalogové číslo AFM90-AP16-D160-C40-Z09
APKT 4015-M4x11 80-T15
Příslušenství
Kužel vnější: DIN40 (DIN69871); Upínací průměr: 40 mm; Délka: 60 mm;
Kužel vnější: ISO40 (DIN2080); Upínací průměr: 40 mm; Délka: 52 mm;