Fréza s VBD APKT ⌀ 200 mm, čelní válcová nástrčná 12-břitá - AKKO (AFM90-AP16-D200-C60-Z12)
AFM90-AP16-D200-C60-Z12
Nový výrobek
Délka: 63 mm;
Průměr frézy: 200 mm;
Průměr stopky: 60 mm;
Typ břitové destičky: APKT;
Úhel břitové destičky: 90°;
Počet břitových destiček: 12 ks;
Parametry
Průměr upínací 60 mm
Počet břitů 12
Průměr 200 mm
Tvar destičky APKT
Popis
Vlastnosti a použití frézy s VBD APKT 200 mm, čelní válcová nástrčná 12-břitá:
Fréza nástrčná čelní 90°
D 200 mm
Z 12
d 60 mm
L 63 mm
a 16 mm
Počet VBD 12
Katalogové číslo AFM90-AP16-D200-C60-Z12
APKT 4015-M4x11 80-T15
Příslušenství
Kužel vnější: DIN40 (DIN69871); Průměr upínací: 32 mm; Délka: 60 mm;
Kužel vnější: DIN40 (DIN69871); Upínací průměr: 40 mm; Délka: 60 mm;