Fréza s VBD WNMX - držák, ⌀ 50 mm, čelní válcová nástrčná 4-břitá - AKKO (AFM90-WN0806-D050-A16-Z04-H)
AFM90-WN0806-D050-A16-Z04-H
Nový výrobek
Délka: 40 mm;
Průměr frézy: 50 mm;
Průměr stopky: 16 mm;
Typ břitové destičky: WNMX;
Úhel břitové destičky: 90°;
Počet břitových destiček: 4 ks;
Parametry
Průměr upínací 16 mm
Počet břitů 4
Průměr 50 mm
Tvar destičky WCMX
Popis
Vlastnosti a použití frézy s VBD WNMX - držák, 50 mm, čelní válcová nástrčná 4-břitá:
  • Řezné destičky: WNMX
Fréza nástrčná čelní 90°
D 50 mm
Z 4
d 16 mm
L 40 mm
a 8 mm
Počet VBD 4
Katalogové číslo AFM90-WN0806-D050-Z04-H
WNMX 1615-M5x14 80-T15 2506-M8x30
Příslušenství
Kužel vnější: DIN40 (DIN69871); Upínací průměr: 16 mm; Délka: 55 mm;
Kužel vnější: ISO30 (DIN2080); Průměr upínací: 16 mm; Délka: 41 mm;
Kužel vnější: ISO40 (DIN2080); Upínací průměr: 16 mm; Délka: 52 mm;