Fréza s VBD WNMX - držák, ⌀ 63 mm, čelní válcová nástrčná 5-břitá - AKKO (AFM90-WN0806-D063-A22-Z05-H)
AFM90-WN0806-D063-A22-Z05-H
Nový výrobek
Délka: 40 mm;
Průměr frézy: 63 mm;
Průměr stopky: 22 mm;
Typ břitové destičky: WNMX;
Úhel břitové destičky: 90°;
Počet břitových destiček: 5 ks;
Parametry
Průměr upínací 22 mm
Počet břitů 5
Průměr 63 mm
Tvar destičky WCMX
Popis
Vlastnosti a použití frézy s VBD WNMX - držák, 63 mm, čelní válcová nástrčná 5-břitá:
  • Řezné destičky: WNMX
Fréza nástrčná čelní 90°
D 63 mm
Z 5
d 22 mm
L 40 mm
a 8 mm
Počet VBD 5
Katalogové číslo AFM90-WN0806-D063-Z05-H
WNMX 1615-M5x14 80-T15 2508-M10x30
Příslušenství
Kužel vnější: DIN40 (DIN69871); Průměr upínací: 22 mm; Délka: 55 mm;
Kužel vnější: ISO30 (DIN2080); Upínací průměr: 22 mm; Délka: 38 mm;
Kužel vnější: ISO40 (DIN2080); Upínací průměr: 22 mm; Délka: 52 mm;