Fréza s VBD RCMT - držák, ⌀ 40 mm, čelní kopírovací nástrčná 4-břitá - AKKO (AFMR-RC10T3-D040-A16-Z04-H)
AFMR-RC10T3-D040-A16-Z04-H
Nový výrobek
Délka: 40 mm;
Průměr frézy: 40 mm;
Průměr stopky: 16 mm;
Typ břitové destičky: RCMT;
Počet břitových destiček: 4 ks;
Parametry
Průměr upínací 16 mm
Počet břitů 4
Průměr 40 mm
Tvar destičky RCMT
Popis
Vlastnosti a použití frézy s VBD RCMT - držák, 40 mm, čelní kopírovací válcová nástrčná 4-břitá:
  • Řezné destičky: RCMT
  • Frézovací hlavu upevníme imbusovým šroubem ve frézovacím trnu
  • Pro použití v konvenčních a CNC obráběcích strojích
Vyměnitelné břitové destičky jsou prodávány samostatně na jednotlivé kusy.
Technické informace:
ParametrHodnotaJednotky
Fréza nástrčná čelní 90°
D 40 mm
Z 4
d 16 mm
L 40 mm
a 5 mm
Počet VBD 4
Katalogové číslo AFMR-RC10T3-D040-A16-Z04-H
Sada obsahuje:
  • Frézovací hlava - 1 ks
  • Klíč - 1 ks
Příslušenství:
Typ plátkůŠroub k VBDKlíč TorxUpínací šroub
RCMT 4015-M4x11 80-T15 2406-M8x30
Příslušenství
Kužel vnější: DIN40 (DIN69871); Upínací průměr: 16 mm; Délka: 55 mm;
Kužel vnější: ISO30 (DIN2080); Průměr upínací: 16 mm; Délka: 41 mm;
Kužel vnější: ISO40 (DIN2080); Upínací průměr: 16 mm; Délka: 52 mm;