Fréza s VBD RDMT - držák, ⌀ 100 mm, čelní válcová kopírovací nástrčná 8-břitá - AKKO (AFMRC-RD1003-D100-A32-Z08-H)
AFMRC-RD1003-D100-A32-Z08-H
Nový výrobek
Délka: 50 mm;
Průměr frézy: 100 mm;
Průměr stopky: 32 mm;
Typ břitové destičky: RDMT;
Počet břitových destiček: 8 ks;
Parametry
Průměr upínací 32 mm
Počet břitů 8
Průměr 100 mm
Tvar destičky RDMT
Popis
Vlastnosti a použití frézy s VBD RDMT - držák,  100 mm, čelní válcová nástrčná kopírovací 8-břitá:
  • Řezné destičky: RDMT
Fréza nástrčná čelní 43°
D 100 mm
Z 8 mm
d 32 mm
L 50 mm
a 5 mm
Počet VBD 8
Katalogové číslo AFMRC-RD1003-D100-A32-Z08-H
RDMT 4015-M3,5x11 ACK-15 4015-M3,5x11 80-T15 2514-M16x35
Příslušenství
Kužel vnější: DIN40 (DIN69871); Průměr upínací: 32 mm; Délka: 60 mm;
Kužel vnější: ISO30 (DIN2080); Upínací průměr: 32 mm; Délka: 50 mm;