Fréza s VBD RDMT - držák, ⌀ 40 mm, čelní válcová kopírovací nástrčná 4-břitá - AKKO (AFMRC-RD12T3-D040-A16-Z04-H)
AFMRC-RD12T3-D040-A16-Z04-H
Nový výrobek
Délka: 40 mm;
Průměr frézy: 40 mm;
Průměr stopky: 16 mm;
Typ břitové destičky: RDMT;
Počet břitových destiček: 4 ks;
Parametry
Průměr upínací 16 mm
Počet břitů 4
Průměr 40 mm
Tvar destičky RDMT
Popis
Vlastnosti a použití frézy s VBD RDMT - držák,  40 mm, čelní válcová nástrčná kopírovací 4-břitá:
  • Řezné destičky: RDMT 12T3..
Fréza nástrčná čelní 43°
D 40 mm
Z 4 mm
d 16 mm
L 40 mm
a 6 mm
Počet VBD 4
Katalogové číslo AFMRC-RD12T3-D040-A16-Z04-H
RDMT 4015-M3,5x11 ACK-15 4015-M3,5x11 80-T15 2506-M8x30
Příslušenství
Kužel vnější: DIN40 (DIN69871); Upínací průměr: 16 mm; Délka: 55 mm;
Kužel vnější: ISO30 (DIN2080); Průměr upínací: 16 mm; Délka: 41 mm;
Kužel vnější: ISO40 (DIN2080); Upínací průměr: 16 mm; Délka: 52 mm;