Fréza s VBD RDMT - držák, ⌀ 50 mm, čelní válcová kopírovací nástrčná 5-břitá - AKKO (AFMRC-RD1204-D050-A22-Z05-H)
AFMRC-RD1204-D050-A22-Z05-H
Nový výrobek
Délka: 50 mm;
Průměr frézy: 50 mm;
Průměr stopky: 22 mm;
Typ břitové destičky: RDMT;
Počet břitových destiček: 5 ks;
Parametry
Průměr upínací 22 mm
Počet břitů 5
Průměr 50 mm
Tvar destičky RDMT
Popis
Vlastnosti a použití frézy s VBD RDMT - držák,  50 mm, čelní válcová nástrčná kopírovací 5-břitá:
  • Řezné destičky: RDMT 1204..
Fréza nástrčná čelní 43°
D 50 mm
Z 5 mm
d 22 mm
L 50 mm
a 6 mm
Počet VBD 5
Katalogové číslo AFMRC-RD1204-D050-A22-Z05-H
RDMT 4015-M3,5x11 ACK-15 4015-M3,5x11 80-T15 2508-M10x30
Příslušenství
Kužel vnější: DIN40 (DIN69871); Průměr upínací: 22 mm; Délka: 55 mm;
Kužel vnější: ISO30 (DIN2080); Upínací průměr: 22 mm; Délka: 38 mm;
Kužel vnější: ISO40 (DIN2080); Upínací průměr: 22 mm; Délka: 52 mm;