Posuvné měřítko analogové 150 mm - INSIZE (1205-1501S)
INS_1205-1501S
Nový výrobek
Rozsah: 0 - 150 mm;
Odečet: 0,02 mm;
Přesnost: ±0,03 mm;
Parametry
Rozsah 0 - 150 mm
Stupeň krytí není
Měření Analogové
Typ měření Vnější rozměr, Vnitřní rozměr, Výška, Hloubka
Popis
Vlastnosti a použití posuvného měřítka analogového 150 mm:
  • Analogové posuvné měřítko s válečkem je výrobeno z nerezové oceli.
  • Čtyři možnosti měření: vnější, vnitřní, výška, hloubka
  • Tabulka tolerancí pro posuvná měřidla dle DIN 862
Možnosti měření:
Možnosti měření
Technické informace:
ParametrHodnotaJednotky
Posuvné měřidlo 1205-1501S
Rozsah měření 0 - 150 mm
Odečet 0,02 mm
Přesnost ±0,03 mm
L 235 mm
a 20,5 mm
b 15,5 mm
c 16 mm
d 40 mm