Fréza s VBD TCMT ⌀ 31 mm, čelní stopková pro srážení hran 2-břitá - AKKO (ACM45-TC16-D10X31-W20-L100-Z02)
ACM45-TC16-D10X31-W20-L100-Z02
Nový výrobek
Délka: 100 mm;
Průměr frézy: 31 mm;
Průměr stopky: 20 mm;
Typ břitové destičky: TCMT;
Počet břitových destiček: 2 ks;
Úhel α: 45°;
Parametry
Průměr upínací 20 mm
Počet břitů 2
Průměr 31 mm
Tvar destičky TCMT
Popis
Vlastnosti a použití frézy s VBD TCMT 31 mm, čelní stopková pro srážení hran 2-břitá:
  • Řezné destičky: TCMT 16T304
α 45  °
da 10 mm
D 31 mm
Z 2 mm
d 20 mm
L 100 mm
I 35 mm
a 10,8 mm