Válcová redukce VDI 20 krátká RW.D20.D08K (1226)
APX_RW.D20.D08K
Nový výrobek
Rozměr: 20 x 8 x 50 mm;
Typ: 1226;
Parametry
Délka 50 mm
Průměr vnitřní 8 mm
Průměr vnější 20 mm
Popis
Vlastnosti a použití VDI válcové redukce RW.D20.D08K:
  • VDI válcová redukce.
Technické informace:
ParametrHodnotaJednotky
D 20 mm
d 8 mm
L 50 mm