Držák VDI 30 axiální pravý C1.D30.H20 (1133P)
APX_C1.D30.H20
Nový výrobek
Systém chlazení: vnější;
Typ: VDI (DIN69880);
Parametry
Rozměr 30
Popis
Vlastnosti a použití VDI držáku axiálního pravého C1.D30.H20:
  • Držák axiální pravý.
  • Vnější systém chlazení.
  • Nářadí typu VDI (DIN69880).
Technické informace:
ParametrHodnotaJednotky
VDI držák axiální pravý C1 D30 H20
d1 30 mm
a 70 mm
a1 17 mm
a2 35 mm
b 70 mm
b1 10 mm
b2 30 mm
h1 20 mm
h2 16 mm
h3 28 mm
h4 38 mm