Držák VDI 50 axiální pravý C1.D50.H32 (1133P)
APX_C1.D50.H32
Nový výrobek
Systém chlazení: vnější;
Typ: VDI (DIN69880);
Parametry
Rozměr 50
Popis
Vlastnosti a použití VDI držáku axiálního pravého C1.D50.H32:
  • Držák axiální pravý.
  • Vnější systém chlazení.
  • Nářadí typu VDI (DIN69880).
Technické informace:
ParametrHodnotaJednotky
VDI držák axiální pravý C1 D50 H32
d1 50 mm
a 100 mm
a1 26 mm
a2 50 mm
b 100 mm
b1 16 mm
b2 40 mm
h1 32 mm
h2 25 mm
h3 35 mm
h4 60 mm