Držák VDI 30 axiální obrácený pravý C3.D30.H20 (1134P)
APX_C3.D30.H20
Parametry
Rozměr 30
Popis
Vlastnosti a použití VDI držáku axiálního obráceného pravého C3.D30.H20:
ParametrHodnotaJednotky
VDI držák axiální obrácený pravý C3 D30 H20
d1 30 mm
a 70 mm
a1 17 mm
a2 35 mm
b 70 mm
b1 10 mm
b2 30 mm
h1 20 mm
h2 16 mm
h3 38 mm
h4 35 mm