Držák VDI 50 axiální obrácený pravý C3.D50.H32 (1134P)
APX_C3.D50.H32
Parametry
Rozměr 50
Popis
Vlastnosti a použití VDI držáku axiálního obráceného pravého C3.D50.H32:
ParametrHodnotaJednotky
VDI držák axiální obrácený pravý C3 D50 H32
d1 50 mm
a 100 mm
a1 26 mm
a2 50 mm
b 100 mm
b1 16 mm
b2 40 mm
h1 32 mm
h2 25 mm
h3 60 mm
h4 50 mm