Držák VDI 20 radiální obrácený levý, krátký B4.D20.H16 (1115L)
APX_B4.D20.H16
Nový výrobek
Systém chlazení: vnější;
Typ: VDI (DIN69880);
Parametry
Rozměr 20
Popis
Vlastnosti a použití VDI držáku radiálního obráceného levého, krátkého B4.D20.H16:
  • Držák radiální obrácený levý, krátký.
  • Vnější systém chlazení.
  • Nářadí typu VDI (DIN69880).
Technické informace:
ParametrHodnotaJednotky
VDI držák radiální obrácený levý krátký B4 D20 H16
d1 20 mm
a 30 mm
a1 16 mm
b 55 mm
b1 7 mm
b2 30 mm
h1 16 mm
h2 12 mm
h3 30 mm
h4 25 mm