Držák VDI 50 radiální obrácený levý, krátký B4.D50.H32 (1115L)
APX_B4.D50.H32
Parametry
Rozměr 50
Popis
Vlastnosti a použití VDI držáku radiálního obráceného levého, krátkého B4.D50.H32:
ParametrHodnotaJednotky
VDI držák radiální obrácený levý, krátký B4 D50 H32
d1 50 mm
a 55 mm
a1 30 mm
b 100 mm
b1 16 mm
b2 50 mm
h1 32 mm
h2 24 mm
h3 60 mm
h4 50 mm