Držák VDI 20 radiální pravý, krátký B1.D20.H16 (1114P)
APX_B1.D20.H16
Parametry
Rozměr 20
Popis
Vlastnosti a použití VDI držáku radiálního pravého, krátkého B1.D20.H16:
ParametrHodnotaJednotky
VDI držák radiální pravý, krátký B1 D20 H16
d1 20 mm
a 30 mm
a1 16 mm
b 55 mm
b1 7 mm
b2 30 mm
h1 16 mm
h2 12 mm
h3 25 mm
h4 30 mm