Držák VDI 40 radiální pravý, krátký B1.D40.H25 (1114P)
APX_B1.D40.H25
Parametry
Rozměr 40
Popis
Vlastnosti a použití VDI držáku radiálního pravého, krátkého B1.D40.H25:
ParametrHodnotaJednotky
VDI držák radiální pravý, krátký B1 D40 H25
d1 40 mm
a 44 mm
a1 22 mm
b 85 mm
b1 12,5 mm
b2 42,5 mm
h1 25 mm
h2 20 mm
h3 32,5 mm
h4 48 mm