Fréza s VBD APKT ⌀ 63 mm, čelní válcová nástrčná 6-břitá - DARMET (FA90AP16-063-22A06)
DM_FA90AP16-063-22A06
Nový výrobek
Délka: 40 mm;
Průměr frézy: 63 mm;
Průměr stopky: 22 mm;
Typ břitové destičky: APKT;
Počet břitových destiček: 6 ks;
Parametry
Průměr upínací 22 mm
Počet břitů 6
Průměr 63 mm
Tvar destičky APKT
Popis
Vlastnosti a použití frézy s VBD APKT 63 mm, čelní válcová nástrčná 6-břitá - DARMET (FA90AP16-063-22A06):
  • Řezné destičky s 2 řeznýma hranami: APKT
  • Frézovací hlavu upevníme imbusovým šroubem ve frézovacím trnu
  • Pro použití v konvenčních a CNC obráběcích strojích
Vyměnitelné břitové destičky jsou prodávány samostatně na jednotlivé kusy.
Technické informace:
ParametrHodnotaJednotky
D 63 mm
D2 50 mm
d 22 mm
apmax 15,5 mm
H 40 mm
Počet VBD 6
Katalogové číslo FA90AP16-063-22A06
Sada obsahuje:
  • Frézovací hlava - 1 ks
  • Klíč - 1 ks
Příslušenství:
Typ plátkůŠroubekImbus klíč
APKT 1604 SSSM4x10 WR15T
Příslušenství
Kužel vnější: DIN40 (DIN69871); Průměr upínací: 22 mm; Délka: 55 mm;
Kužel vnější: ISO40 (DIN2080); Upínací průměr: 22 mm; Délka: 52 mm;
Vnější kužel: Morse 2; Upínací průměr: 22 mm; Délka: 46 mm;