Fréza s VBD RDMT ⌀ 63 mm, čelní válcová nástrčná 4-břitá - DARMET (FE00RD10-063-2204)
DM_FE00RD10-063-2204
Nový výrobek
Délka: 50 mm;
Průměr frézy: 63 mm;
Průměr stopky: 22 mm;
Typ břitové destičky: RDMT;
Počet břitových destiček: 4 ks;
Parametry
Průměr upínací 22 mm
Počet břitů 4
Průměr 63 mm
Tvar destičky RDMT
Popis
Vlastnosti a použití frézy s VBD RDMT 63 mm, čelní válcová nástrčná 4-břitá - DARMET (FE00RD10-063-2204):
  • Řezné destičky s 2 řeznýma hranami: RDMT
  • Frézovací hlavu upevníme imbusovým šroubem ve frézovacím trnu
  • Pro použití v konvenčních a CNC obráběcích strojích
Vyměnitelné břitové destičky jsou prodávány samostatně na jednotlivé kusy.
Technické informace:
ParametrHodnotaJednotky
D 63 mm
D2 50 mm
d 22 mm
apmax 5 mm
H 50 mm
Počet VBD 4
Katalogové číslo FE00RD10-063-2204
Sada obsahuje:
  • Frézovací hlava - 1 ks
  • Klíč - 1 ks
Příslušenství:
Typ plátkůŠroubekTorx klíčUpínka
RDMT 10T3 M0 SSSM4x10 WR15T WD204
Příslušenství
Kužel vnější: DIN40 (DIN69871); Průměr upínací: 22 mm; Délka: 55 mm;
Kužel vnější: ISO40 (DIN2080); Upínací průměr: 22 mm; Délka: 52 mm;
Vnější kužel: Morse 3; Upínací průměr: 22 mm; Délka. 47 mm;