Fréza s VBD SEKT ⌀ 63 mm, čelní válcová nástrčná 4-břitá - DARMET (FD45SE12-063-22A04)
DM_FD45SE12-063-22A04
Nový výrobek
Délka: 40 mm;
Průměr frézy: 63 mm;
Průměr stopky: 22 mm;
Typ břitové destičky: SEKT;
Úhel břitové destičky: 45°;
Počet břitových destiček: 4 ks;
Parametry
Průměr upínací 22 mm
Počet břitů 4
Průměr 63 mm
Tvar destičky SEKT
Popis
Vlastnosti a použití frézy s VBD SEKT 63 mm, čelní válcová nástrčná 4-břitá - DARMET (FD45SE12-063-22A04):
  • Řezné destičky se 4 řeznými hranami: SEKT
  • Frézovací hlavu upevníme imbusovým šroubem ve frézovacím trnu
  • Pro použití v konvenčních a CNC obráběcích strojích
Vyměnitelné břitové destičky jsou prodávány samostatně na jednotlivé kusy.
Technické informace:
ParametrHodnotaJednotky
D 63 mm
D1 75,4 mm
D2 50 mm
d 22 mm
apmax 6 mm
H 40
Počet VBD 4
Katalogové číslo FD45SE12-063-22A04
Sada obsahuje:
  • Frézovací hlava - 1 ks
  • Klíč - 1 ks
Příslušenství:
Typ plátkůPodložkaTorx klíčImbus klíčUpínací šroubImbusový šroub
SEKT 12T3 SHS13 WR15T WR03,55 SSSM3,5x10 SM0508
Příslušenství
Kužel vnější: DIN40 (DIN69871); Průměr upínací: 22 mm; Délka: 55 mm;
Kužel vnější: ISO40 (DIN2080); Upínací průměr: 22 mm; Délka: 52 mm;
Vnější kužel: Morse 2; Upínací průměr: 22 mm; Délka: 46 mm;