Fréza s VBD SEKT ⌀ 63 mm, čelní válcová nástrčná 5-břitá - DARMET (FB75SP12-063-22A05)
DM_FB75SP12-063-22A05
Nový výrobek
Délka: 50 mm;
Průměr frézy: 63 mm;
Průměr stopky: 22 mm;
Typ břitové destičky: SEKT;
Úhel břitové destičky: 75°;
Počet břitových destiček: 5 ks;
Parametry
Průměr upínací 22 mm
Počet břitů 5
Průměr 63 mm
Tvar destičky SEKT
Popis
Vlastnosti a použití frézy s VBD SEKT 63 mm, čelní válcová nástrčná 5-břitá - DARMET (FB75SP12-063-22A05):
  • Řezné destičky se 4 řeznými hranami: SEKT
  • Frézovací hlavu upevníme imbusovým šroubem ve frézovacím trnu
  • Pro použití v konvenčních a CNC obráběcích strojích
Vyměnitelné břitové destičky jsou prodávány samostatně na jednotlivé kusy.
Technické informace:
ParametrHodnotaJednotky
D 63 mm
D1 66 mm
D2 50 mm
d 22 mm
apmax 6 mm
H 50
Počet VBD 5
Katalogové číslo FB75SP12-063-22A05
Sada obsahuje:
  • Frézovací hlava - 1 ks
  • Klíč - 1 ks
Příslušenství:
Typ plátkůŠroubTorx klíč
SEKT SGT5x12 WR20T
Příslušenství
Kužel vnější: DIN40 (DIN69871); Průměr upínací: 22 mm; Délka: 55 mm;
Kužel vnější: ISO40 (DIN2080); Upínací průměr: 22 mm; Délka: 52 mm;
Vnější kužel: Morse 2; Upínací průměr: 22 mm; Délka: 46 mm;