Fréza s VBD SPKN, SPKR ⌀ 100 mm, čelní válcová nástrčná 6-břitá - DARMET (FB75SP15-100-27B06)
DM_FB75SP15-100-27B06
Nový výrobek
Délka: 50 mm;
Průměr frézy: 100 mm;
Průměr stopky: 27 mm;
Typ břitové destičky: SPKN, SPKR;
Úhel břitové destičky: 75°;
Počet břitových destiček: 6 ks;
Parametry
Průměr upínací 27 mm
Počet břitů 6
Průměr 100 mm
Tvar destičky SPKN, SPKR
Popis
Vlastnosti a použití frézy s VBD SPKN, SPKR 100 mm, čelní válcová nástrčná 6-břitá - DARMET (FB75SP15-100-27B06):
  • Řezné destičky se 4 řeznými hranami: SPKN, SPKR
ParametrHodnotaJednotky
D 100 mm
D1 104 mm
D2 70 mm
d 27 mm
apmax 8 mm
H 50
Počet VBD 6
Katalogové číslo FB75SP15-100-27B06
Příslušenství:
Typ plátkůŠroubTorx klíčImbus šroubUpínací šroub
SPKN, SPKR W04 WR03S SGW8x17 M5x15
Příslušenství
Kužel vnější: DIN40 (DIN69871); Upínací průměr: 27 mm; Délka: 100 mm;
Kužel vnější: ISO30 (DIN2080); Průměr upínací: 27 mm; Délka: 38 mm;
Vnější kužel: Morse 2; Upínací průměr: 27 mm; Délka: 46 mm;