Fréza s VBD SPKN, SPKR ⌀ 125 mm, čelní válcová nástrčná 6-břitá - DARMET (FB75SP15-125-40B08
DM_FB75SP15-125-40B08
Nový výrobek
Délka: 63 mm;
Průměr frézy: 125 mm;
Průměr stopky: 40 mm;
Typ břitové destičky: SPKN, SPKR;
Úhel břitové destičky: 75°;
Počet břitových destiček: 8 ks;
Parametry
Průměr upínací 40 mm
Počet břitů 8
Průměr 125 mm
Tvar destičky SPKN, SPKR
Popis
Vlastnosti a použití frézy s VBD SPKN, SPKR 125 mm, čelní válcová nástrčná 8-břitá - DARMET (FB75SP15-125-40B08):
  • Řezné destičky se 4 řeznými hranami: SPKN, SPKR
ParametrHodnotaJednotky
D 125 mm
D1 129 mm
D2 80 mm
d 40 mm
apmax 8 mm
H 63
Počet VBD 8
Katalogové číslo FB75SP15-125-40B08
Příslušenství:
Typ plátkůŠroubTorx klíčImbus šroubUpínací šroub
SPKN, SPKR W04 WR03S SGW8x17 M5x15
Příslušenství
Kužel vnější: DIN40 (DIN69871); Upínací průměr: 40 mm; Délka: 60 mm;
Kužel vnější: ISO40 (DIN2080); Upínací průměr: 40 mm; Délka: 52 mm;
Vnější kužel: Morse 4; Upínací průměr: 40 mm; Délka: 59 mm;