Fréza s VBD RDMT - držák, ⌀ 125 mm, čelní válcová kopírovací nástrčná 9-břitá - AKKO (AFMRC-RD12T3-D125-B40-Z09)
AFMRC-RD12T3-D125-B40-Z09
Nový výrobek
Délka: 63 mm;
Průměr frézy: 125 mm;
Průměr stopky: 40 mm;
Typ břitové destičky: RDMT;
Počet břitových destiček: 9 ks;
Parametry
Průměr upínací 40 mm
Počet břitů 9
Průměr 125 mm
Tvar destičky RDMT
Popis
Vlastnosti a použití frézy s VBD RDMT - držák,  125 mm, čelní válcová nástrčná kopírovací 9-břitá:
  • Řezné destičky: RDMT 12T3..
Fréza nástrčná čelní 43°
D 125 mm
Z 9 mm
d 40 mm
L 63 mm
a 6 mm
Počet VBD 9
Katalogové číslo AFMRC-RD12T3-D125-B40-Z09
RDMT 4015-M3,5x11 ACK-15 4015-M3,5x11 80-T15 -
Příslušenství
Kužel vnější: DIN40 (DIN69871); Upínací průměr: 40 mm; Délka: 60 mm;
Kužel vnější: ISO40 (DIN2080); Upínací průměr: 40 mm; Délka: 52 mm;