Fréza s VBD TCMT ⌀ 61 mm, čelní stopková pro srážení hran 3-břitá - AKKO (ACM20-TC16-D51X61-W25-L110-Z03)
ACM20-TC16-D51X61-W25-L110-Z03
Nový výrobek
Délka: 110 mm;
Průměr frézy: 61 mm;
Průměr stopky: 25 mm;
Typ břitové destičky: TCMT;
Počet břitových destiček: 3 ks;
Úhel α: 20°;
Skladem u dodavatele (3 - 4 týdny)
Parametry
Průměr upínací 25 mm
Počet břitů 3
Průměr 61 mm
Tvar destičky TCMT
Popis
Vlastnosti a použití frézy s VBD TCMT 61 mm, čelní stopková pro srážení hran 3-břitá:
α 20  °
da 51 mm
D 61 mm
Z 3 mm
d 25 mm
L 110 mm
I 40 mm
a 14,4 mm