Fréza s VBD APKT ⌀ 93 mm, čelní nástrčná pro srážení hran 6-břitá - AKKO (AHM15-AP16-D35X93-A27-Z0306-H)
AHM15-AP16-D35X93-A27-Z0306-H
Nový výrobek
Délka: 50 mm;
Průměr frézy: 93 mm;
Průměr stopky: 27 mm;
Typ břitové destičky: APKT;
Počet břitových destiček: 6 ks;
Úhel α: 15°;
Parametry
Průměr upínací 27 mm
Počet břitů 6
Průměr 93 mm
Tvar destičky APKT
Popis
Vlastnosti a použití frézy s VBD APKT 93 mm, čelní nástrčná pro srážení hran 6-břitá:
  • Řezné destičky: APKT 1604..
  • Pro použití v konvenčních a CNC obráběcích strojích
Vyměnitelné břitové destičky jsou prodávány samostatně na jednotlivé kusy.
Technické informace:
ParametrHodnotaJednotky
Fréza stopková
α 15  °
da 35 mm
D 93 mm
Z 6 mm
d 27 mm
L 50 mm
a 8 mm
Počet VBD 6
Katalogové číslo AHM15-AP16-D35X93-A27-Z0306-H
Sada obsahuje:
  • Fréza - 1 ks
  • Klíč - 1 ks
Příslušenství:
Typ plátkůŠroub k VBDKlíč Torx
APKT 1604.. 4015-M4x11 80-T15
Příslušenství
Kužel vnější: DIN40 (DIN69871); Upínací průměr: 27 mm; Délka: 100 mm;
Kužel vnější: ISO30 (DIN2080); Průměr upínací: 27 mm; Délka: 38 mm;