Fréza s VBD APKT ⌀ 87 mm, čelní nástrčná pro srážení hran 6-břitá - AKKO (AHM30-AP16-D35X87-A27-Z0306-H)
AHM30-AP16-D35X87-A27-Z0306-H
Nový výrobek
Délka: 50 mm;
Průměr frézy: 87 mm;
Průměr stopky: 27 mm;
Typ břitové destičky: APKT;
Počet břitových destiček: 6 ks;
Úhel α: 30°;
Parametry
Průměr upínací 27 mm
Počet břitů 6
Průměr 87 mm
Tvar destičky APKT
Popis
Vlastnosti a použití frézy s VBD APKT 87 mm, čelní nástrčná pro srážení hran 6-břitá:
Fréza stopková
α 30  °
da 35 mm
D 87 mm
Z 6 mm
d 27 mm
L 50 mm
a 15 mm
Počet VBD 6
Katalogové číslo AHM30-AP16-D35X87-A27-Z0306-H
Příslušenství
Kužel vnější: DIN40 (DIN69871); Upínací průměr: 27 mm; Délka: 100 mm;
Kužel vnější: ISO30 (DIN2080); Průměr upínací: 27 mm; Délka: 38 mm;