Fréza s VBD APKT ⌀ 65 mm, čelní nástrčná pro srážení hran 6-břitá - AKKO (AHM60-AP16-D35X65-A22-Z0306-H)
AHM60-AP16-D35X65-A22-Z0306-H
Nový výrobek
Délka: 50 mm;
Průměr frézy: 65 mm;
Průměr stopky: 22 mm;
Typ břitové destičky: APKT;
Počet břitových destiček: 6 ks;
Úhel α: 60°;
Parametry
Průměr upínací 22 mm
Počet břitů 6
Průměr 65 mm
Tvar destičky APKT
Popis
Vlastnosti a použití frézy s VBD APKT 65 mm, čelní nástrčná pro srážení hran 6-břitá:
Fréza stopková
α 60  °
da 35 mm
D 65 mm
Z 6 mm
d 22 mm
L 50 mm
a 26,5 mm
Počet VBD 6
Katalogové číslo AHM60-AP16-D35X65-A22-Z0306-H
Příslušenství
Kužel vnější: DIN40 (DIN69871); Průměr upínací: 22 mm; Délka: 55 mm;
Kužel vnější: ISO30 (DIN2080); Upínací průměr: 22 mm; Délka: 38 mm;
Kužel vnější: ISO40 (DIN2080); Upínací průměr: 22 mm; Délka: 52 mm;