Přesný ocelový strojní svěrák 150 mm (MPZB150/210)
DM_IM_MPZB_150_210
Nový výrobek
Šířka čelistí: 149 mm;
Výška čelistít: 52 mm;
Rozevření čelistí: 210 mm;
Hmotnost: 32,5 kg;
skladem
Parametry
Šířka čelistí 150 mm
Výška čelistí 50 mm
Rozevření čelistí 210 mm
Popis
Vlastnosti a použití přesného ocelového strojního svěráku MPZB150/210:
  • Jsou vyrobeny z vysokojakostní legované oceli.
  • Nastavitelná (oboustranná) pevná čelist.
  • Rychlé přestavitelná pohyblivá čelist.
  • Šikmý držák.
  • Možnost použití vyměnitelných vložek čelistí.
Technické parametry:
ParametrHodnotaJedn.
Přesný ocelový svěrák MPZB 150/210
S 149 mm
amax 210 mm
h 52 mm
H1 51 mm
H 101 mm
A 150 mm
L1 84 mm
L2 21 mm
L 423 mm
d 18 mm
Hmotnost 32,5 kg
Možnost otočit pevnou čelist upevněnou 4 imbusovými šrouby o 180°
Příslušenství
Délka podložky : 150 mm; Tloušťka  podložky : 4,6 mm; Počet párů : 6;
Délka podložky : 150 mm; Tloušťka  podložky : 8 mm; Počet párů : 18;
Délka podložky : 150 mm; Tloušťka  podložky : 8 mm; Počet párů : 14;
Délka podložky : 150 mm; Tloušťka  podložky : 10 mm; Počet párů : 12;