Otočný stůl - dělící, vertikální a horizontální 200 mm (DM344-200)
DM_STOL_TSL_200
Nový výrobek
Průměr stolu: 200 mm;
Morse kužel: MK3;
Hmotnost: 45 kg;
Popis
Vlastnosti a použití otočného stůlu 200 mm:
  • Otočný dělící stůl pro frézování zakřivených ploch při rotačním frézování.
  • Pro frézování plochých povrchů pod odpovídajícím úhlem ke konkrétní základně.
  • Pro frézování nebo vrtání s úhlovým dělením.
  • Při upnutí v rovině koníku, úhlové dělení umožňuje i provedení detailů složitých tvarů.
  • Modul šnekového kola má poměr 1:90.
  • Velká tuhost.
  • Možnost upevnit svisle nebo vodorovně.
  • Možnost plné 360 ° rotace, jedna otáčka kliky otáčí stůl o 4°.
  • Kalené a broušené pouzdro s Morse kuželem.
Technické informace:
ParametrHodnotaJednotky Otočný stůl - dělící DM344-200
Morse kužel MK3
Rozměry (B x A x H) 285 x 236 x 100 mm
C 150 mm
D 200 mm
E 12 mm
F 14 mm
L 211 mm
N 99 mm
P 48 mm
d 30 mm
Hmotnost 45 kg
Přesnost stupnice na klice je 10". Plné otočení kliky otáčí stůl o 4°.