Přesný brusičský svěrák bezšroubý 70 mm (SPZC70/80)
DM_IM_SPZC_70_80
Nový výrobek
Šířka čelistí: 70 mm;
Výška čelistí: 30 mm;
Rozevření čelistí: 80 mm;
Hmotnost: 3,1 kg;
Parametry
Typ pevný
Šířka čelistí 70 mm
Výška čelistí 30 mm
Rozevření čelistí 80 mm
Popis
Vlastnosti a použití přesného brusičského svěráku bezšroubého SPZC70/80:
  • Jisticí šroub nastaven pod úhlem, zcela eliminuje zvedání čelisti.
  • Pružinový mechanismus pro rychlé upnutí.
  • Boční plochy větších svěráků mají drážky pro snadnou montáž.
  • Pevná čelist má na obou stranách závitový otvor umožňující připojení dorazu.
  • Menší šířka pohyblivé čelisti než je šířka těla, umožňuje práci při bočním upevnění svěráku.
  • Je vyroben z vysocejakostní legované oceli.
  • Tvrdost pracovního povrchu je 58-62 HRC.
Technické informace:
ParametrHodnotaJednotky
Přesný brusičský svěrák bezšroubý SPZC 70/80
S 70 mm
amax 80 mm
H 62 mm
h 30 mm
L 160 mm
Hmotnost 3,1 kg
Zásady práce:
Working principle - 1
Working principle - 2
Working principle - 3
Working principle - 4
1. Uvolnění čelisti
2. Zvětšení úhlu nastavení imbusového klíče
3. Odblokování čelisti vysunutím čepu z drážky
4. Přemístění čelisti 5. Umístění součásti
6. Posunutí čelisti do
původní polohy
(stavěcí kulička se automaticky zasune
do otvoru)
7. Dotažení šroubu
8. Přesné upnutí čelisti
Parametry přesnosti:
Příslušenství
Délka podložky : 80 mm; Tloušťka  podložky : 4 mm; Počet párů : 14;
Max. výška nastavení: 343 mm; Rozměr základny: 55 X 50 X 63 mm;
Závit: M18 x 2,5; Rozměr T-drážky: 20 mm; Hmotnost: 18,5 kg;