Strojní otočný a naklápěcí svěrák 100 mm (FQU100/80)
DM_IM_FQU_100_80
Nový výrobek
Šířka čelistí: 100 mm;
Výška čelistí: 40 mm;
Rozevření čelistí: 80 mm;
Hmotnost: 18 kg;
Parametry
Šířka čelistí 100 mm
Výška čelistí 40 mm
Rozevření čelistí 80 mm
Popis
Vlastnosti a použití strojního otočného a naklápěcího svěráku 100 mm:
  • Je vyroben z vysocejakostní litiny.
  • Charakterizuje se tuhou konstrukcí, s vysokou životností
  • Používá se při jednoduchých pracích na bruskách, frézkách a vrtačkách.
  • Obsahuje otočnou základnu se stupnicí 360° po 1°.
  • Úhel otáčení okolo osy Y - 360°, osy Z - 90°.
  • Základna a pohyblivá čelist je vyrobena z vysocejakostní litiny o vysoké trvanlivosti.
  • Je možná demontáž otočné základny.
  • K připevnění svěráku k pracovnímu stolu lze použít univerzální sadu upínacích prvků.
Sada obsahuje kromě svěráku a otočné podstavy:
Technické informace:
ParametrHodnotaJednotky
Strojní otočný a naklápěcí svěrák FQU100/80
S 100 mm
amax 80 mm
h 40 mm
H 154 mm
A 178 mm
L 325 mm
D 14 mm
Upínací síla 2000 daN
Hmotnost 18 kg
otočný strojní svěrák FQU
Příslušenství
Délka podložky : 100 mm; Tloušťka  podložky : 4 mm; Počet párů : 9;
Max. výška nastavení: 360 mm; Rozměr základny: 55 x 50 x 63 mm;
Velikost drážky ve svěráku: 14 mm; Šířka T-drážky ve stole: 16 mm;