Fréza s VBD TCMT ⌀ 37 mm, čelní stopková pro srážení hran 2-břitá - AKKO (ACM15-TC16-D30X37-W20-L100-Z02)
ACM15-TC16-D30X37-W20-L100-Z02
Nový výrobek
Délka: 100 mm;
Průměr frézy: 37 mm;
Průměr stopky: 20 mm;
Typ břitové destičky: TCMT;
Počet břitových destiček: 2 ks;
Úhel α: 15°;
Parametry
Průměr upínací 20 mm
Počet břitů 2
Průměr 37 mm
Tvar destičky TCMT
Popis
Vlastnosti a použití frézy s VBD TCMT 37 mm, čelní stopková pro srážení hran 2-břitá:
α 15  °
da 30 mm
D 37 mm
Z 2 mm
d 20 mm
L 100 mm
I 35 mm
a 14,9 mm