Fréza s VBD TCMT ⌀ 30 mm, čelní stopková pro srážení hran 2-břitá - AKKO (ACM18,5-TC16-D21,3X30-W20-L100-Z02)
ACM18,5-TC16-D21,3X30-W20-L100-Z
Nový výrobek
Délka: 100 mm;
Průměr frézy: 30 mm;
Průměr stopky: 20 mm;
Typ břitové destičky: TCMT;
Počet břitových destiček: 2 ks;
Úhel α: 18,5°;
Parametry
Průměr upínací 20 mm
Počet břitů 2
Průměr 30 mm
Tvar destičky TCMT
Popis
Vlastnosti a použití frézy s VBD TCMT 30 mm, čelní stopková pro srážení hran 2-břitá:
  • Řezné destičky: TCMT 16T308
  • Pro použití v konvenčních a CNC obráběcích strojích
Vyměnitelné břitové destičky jsou prodávány samostatně na jednotlivé kusy.
Technické informace:
ParametrHodnotaJednotky
Fréza stopková
α 18,5  °
da 21,3 mm
D 30 mm
Z 2 mm
d 20 mm
L 100 mm
I 30 mm
a 13,5 mm