Fréza s VBD TCMT ⌀ 33 mm, čelní stopková pro srážení hran 2-břitá - AKKO (ACM20-TC16-D23X33-W20-L100-Z02)
ACM20-TC16-D23X33-W20-L100-Z02
Nový výrobek
Délka: 100 mm;
Průměr frézy: 33 mm;
Průměr stopky: 20 mm;
Typ břitové destičky: TCMT;
Počet břitových destiček: 2 ks;
Úhel α: 20°;
Skladem u dodavatele (3 - 4 týdny)
Parametry
Průměr upínací 20 mm
Počet břitů 2
Průměr 33 mm
Tvar destičky TCMT
Popis
Vlastnosti a použití frézy s VBD TCMT 33 mm, čelní stopková pro srážení hran 2-břitá:
α 20  °
da 23 mm
D 33 mm
Z 2 mm
d 20 mm
L 100 mm
I 30 mm
a 14,4 mm