Fréza s VBD TCMT ⌀ 45 mm, čelní stopková pro srážení hran 3-břitá - AKKO (ACM20-TC16-D35X45-W20-L100-Z03)
ACM20-TC16-D35X45-W20-L100-Z03
Nový výrobek
Délka: 100 mm;
Průměr frézy: 45 mm;
Průměr stopky: 20 mm;
Typ břitové destičky: TCMT;
Počet břitových destiček: 3 ks;
Úhel α: 20°;
Parametry
Průměr upínací 20 mm
Počet břitů 3
Průměr 45 mm
Tvar destičky TCMT
Popis
Vlastnosti a použití frézy s VBD TCMT 45 mm, čelní stopková pro srážení hran 3-břitá:
α 20  °
da 35 mm
D 45 mm
Z 3 mm
d 20 mm
L 100 mm
I 40 mm
a 14,4 mm