Fréza s VBD TCMT ⌀ 29 mm, čelní stopková pro srážení hran 1-břitá - AKKO (ACM25-TC16-D17X29-W16-L100-Z01)
ACM25-TC16-D17X29-W16-L100-Z01
Nový výrobek
Délka: 100 mm;
Průměr frézy: 29 mm;
Průměr stopky: 16 mm;
Typ břitové destičky: TCMT;
Počet břitových destiček: 1 ks;
Úhel α: 25°;
Parametry
Průměr upínací 16 mm
Počet břitů 1
Průměr 29 mm
Tvar destičky TCMT
Popis
Vlastnosti a použití frézy s VBD TCMT 29 mm, čelní stopková pro srážení hran 1-břitá:
  • Řezné destičky: TCMT 16T304
  • Pro použití v konvenčních a CNC obráběcích strojích
Vyměnitelné břitové destičky jsou prodávány samostatně na jednotlivé kusy.
Technické informace:
ParametrHodnotaJednotky
Fréza stopková
α 25  °
da 17 mm
D 29 mm
Z 1 mm
d 16 mm
L 100 mm
I 30 mm
a 13,9 mm
Počet VBD 1
Katalogové číslo ACM25-TC16-D17X29-W16-L100-Z01
Sada obsahuje:
  • Fréza - 1 ks
  • Klíč - 1 ks
Příslušenství:
Typ plátkůŠroub k VBDKlíč Torx
TCMT 16T304 4015-M3,5x9 80-T15
Příslušenství
Kužel vnější: DIN40 (DIN69871); Upínací průměr: 16 mm; Délka: 55 mm;
Kužel vnější: ISO30 (DIN2080); Průměr upínací: 16 mm; Délka: 41 mm;