Fréza s VBD TCMT ⌀ 32,5 mm, čelní stopková pro srážení hran 2-břitá - AKKO (ACM30-TC16-D17,5X32,5-W20-L100-Z02)
ACM30-TC16-D17,5X32,5-W20-L100-2
Nový výrobek
Délka: 100 mm;
Průměr frézy: 32,5 mm;
Průměr stopky: 20 mm;
Typ břitové destičky: TCMT;
Počet břitových destiček: 2 ks;
Úhel α: 30°;
Parametry
Průměr upínací 20 mm
Počet břitů 2
Průměr 32,5 mm
Tvar destičky TCMT
Popis
Vlastnosti a použití frézy s VBD TCMT 32,5 mm, čelní stopková pro srážení hran 2-břitá:
α 30  °
da 17,5 mm
D 32,5 mm
Z 2 mm
d 20 mm
L 100 mm
I 30 mm
a 13,3 mm