Fréza s VBD TCMT ⌀ 35 mm, čelní stopková pro srážení hran 2-břitá - AKKO (ACM30-TC16-D20X35-W16-L100-Z02)
ACM30-TC16-D20X35-W16-L100-Z02
Nový výrobek
Délka: 100 mm;
Průměr frézy: 35 mm;
Průměr stopky: 16 mm;
Typ břitové destičky: TCMT;
Počet břitových destiček: 2 ks;
Úhel α: 30°;
Parametry
Průměr upínací 16 mm
Počet břitů 2
Průměr 35 mm
Tvar destičky TCMT
Popis
Vlastnosti a použití frézy s VBD TCMT 35 mm, čelní stopková pro srážení hran 2-břitá:
α 30  °
da 20 mm
D 35 mm
Z 2 mm
d 16 mm
L 100 mm
I 35 mm
a 13,3 mm
Počet VBD 2
Katalogové číslo ACM30-TC16-D20X35-W16-L100-Z02
Sada obsahuje:
  • Fréza - 1 ks
  • Klíč - 1 ks
Příslušenství:
Typ plátkůŠroub k VBDKlíč Torx
TCMT 16T304 4015-M3,5x9 80-T15
Příslušenství
Kužel vnější: DIN40 (DIN69871); Upínací průměr: 16 mm; Délka: 55 mm;
Kužel vnější: ISO40 (DIN2080); Upínací průměr: 16 mm; Délka: 52 mm;